tlog@tlog.com.tr (0212) 888 1 888

  • tr
  • us

HAKKIMIZDA


2010 yılında kurulan T Lojistik ilk yıllarında sadece İngiltere ve İtalya hattında karayolu taşımacılık hizmeti verirken kısa bir süre içinde hizmet alanını tüm Kıta Avrupası olarak genişletti. Eş zamanlı olarak tüm dünyada deniz ve havayolu hizmeti vermeye başladı.

Verdiğimiz hizmetler arasında, karayolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı, havayolu taşımacılığı, demiryolu taşımacılığı, proje taşımacılığı, yurtiçi dağıtım hizmetleri, gümrükleme hizmetleri, depolama ve katma değerli hizmetler yer almaktadır.

Türkiye`de İstanbul, Kocaeli-Gebze, İzmir, Bursa, Adana ve Mersin`de uluslararası operasyon ofisleri bulunan T Lojistik , yurtdışında ise acentelik sistemi ile çalışmaktadır. Karayolu acente ağında; İngiltere, İtalya, Almanya, İsviçre, Avusturya, Danimarka, Finlandiya, İsveç, Norveç, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Macaristan, Yunanistan, Bulgaristan, Hollanda, Belçika, Fransa, İspanya, Fas, Tunus, Portekiz ve Baltık ülkelerinde yerleşik acenteleri; denizyolu ve havayolunda ise bu taşıma modları ile ulaşım yapılabilen, her ülkede bağlantılı acentelikleri bulunmaktadır. Aynı zamanda Türkiye içerisinde 8 noktada (İstanbul, Kocaeli- Gebze, Bursa, İzmir, Antalya, Konya, Ankara,) Yurt içi taşımalarında kullanılan aktarma merkezleri bulunmaktadır. Bu merkezlerinden Türkiye`nin tüm zincir mağazalarına dağıtım yapabilmektedir.